Kambariai

2 prezidentinis blokas

Išskirtinai erdvūs 152 kv. m. apartamentai. Trys miegamieji kambariai su atskirais vonios kambariais, karališkomis lovomis, didele svetainės erdve su dideliu balkonu į jūros pusę, ir prieškambariu. Puikiai tinka didelei šeimai ar draugų kompanijai.


Nuo 599 €


1 prezidentinis blokas

Ypatingai erdvūs du miegamieji kambariai su atskirais vonios kambariais, didelė svetainės erdvė, darbo kabinetas, prieškambaris, balkonas su vaizdu į jūrą. Užima ~150 kv. m. Visiškai originaliai išlaikytas prezidentinis numeris pagal pirminį vilos planą.


Nuo 499 €


Apartamentai, dvivietis

Apartamentai – labai erdvus ir šviesus kambarys, tinkantis šeimai ar prabangiam poilsiui prie jūros, 60 -70 kv. m. kambarys. Jauki miegamojo erdvė su didžiule dvigule lova bei dideli vonios kambariai.


Nuo 249 €


Šeimyninis, keturvietis

Numeriai sudaryti iš dviejų ar trijų kambarių, svetainės ir miegamojo/-ų. Idealiai tinka apgyvendinimui vienai ar net dviem šeimoms. Numeryje vienas vonios kambarys, minibaras, visa vilos infrastruktūra. Viloje yra 5 šeimyniniai numeriai.


Nuo 189 €


Delux klasės, dvivietis

Šviesus numeris su balkonu ar terasa ir vonios kambariu: pasirinktinai su dušu ar vonia. Viloje yra 10 delux kategorijos numerių. Galimybė pastatyti papildomą lovą.


Nuo 149 €


Superior klasės, dvivietis

Numeriai, kuriuos mes rekomenduojame šeimoms su mažais vaikais ir nedideliais naminiais gyvūnėliais. Pirmas aukštas, atskiras įėjimas, patogi vieta vežimėliams arba dviračiams pastatyti, galimybė pastatyti vieną arba dvi papildomas lovas. Dušas, tualetas, kondicionierius, minibaras, visa vilos infrastruktūra. Viloje yra 4 superior kategorijos numeriai.


Nuo 119 €


Standartinis, dvivietis

Kompaktiškas numeris. Idealiai tinka pavieniams keliautojams, bet galima apsigyventi ir dviese. Tinka tiems, kurie ruošiasi savo atostogas leisti paplūdimyje, gryname ore, o ne vilos numeryje. Mūsų standartiniai dviviečiai kambariai tinka poroms ar verslo kolegoms, todėl mielai pasirūpinsime kambariu pagal pageidavimus, su dvigule arba dvejomis viengulėmis lovomis.  Dušas, tualetas, minibaras, visa vilos infrastruktūra. Viloje yra 4 standartinio tipo numeriai.


Nuo 99 €